Дослідження з питань ДПП

Діагностичний огляд законодавства про державно-приватне партнерство

Diagnostic review thumb - uaЦей звіт за результатами діагностичного огляду є першим кроком у всеохоплюючому процесі, розпочатому в межах P3DP для сприяння встановленню справедливих та конкурентних засад державно-приватного партнерства в Україні (далі – “ДПП”), що заохочуватиме приватних інвесторів вкладати кошти в проекти ДПП.


Проблеми законодавчого регулювання у сфері державно-приватного партнерства (ДПП), які вимагають першочергового вирішення для запуску проектів у сфері ДПП в Україні (2011)

Most critical thumb ukr

Спираючись на Діагностичний огляд законодавства про державно-приватне партнерство в Україні, опублікований в жовтні 2011 року, цей документ підсумовує найбільш важливі законодавчі питання, що стоять перед розвитком ДПП в країні. Кожне визначене питання включає в себе обговорення та рекомендації. Цей документ став основю для більшої частини законодавчої роботи, що здійснювалась командою P3DP в наступні роки.


Юридичний звіт: будівництва та експлуатації Міської кільцевої автомобільної дороги

Road Concession UkrДаний юридичний звіт пропонує проміжні висновки, зроблені за результатами вивчення та аналізу ряду питань стосовно юридичних аспектів будівництва та експлуатації Міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від вул. Столичне шосе до автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Київ – Бориспіль на умовах державно-приватного партнерства та концесії. Виходячи зі специфіки дослідження звіт зосереджується на найбільш важливих юридичних аспектах, а саме:

  • огляд застосовних нормативно-правових актів України з питань концесій, публічно-приватного партнерства і державних закупівель;
  • найбільш практичні способи викупу та вилучення Земельних ділянок;
  • процедура проведення концесійного конкурсу; і
  • правова характеристика концесійного договору.

Ми виходили з положень чинного на день Звіту законодавства України, а також правозастосовної практики, що склалася у відповідних сферах. Під час формулювання рекомендацій, включених у Звіт, враховувано кращі міжнародні практики.