Про проект

P3DP team 2014Програма розвитку державно-приватного партнерства співпрацює з урядом України та громадськими лідерами у створенні середовища необхідного  ДПП  для поліпшення інфраструктури та громадських послуг. Програма дає муніципалітетам можливість стати більш стійкими до зростання бюджетних обмежень шляхом ефективної співпраці з приватним сектором в сфері мобілізації інвестицій та досвіду,  раннього залучення громадян у процес прийняття рішень та забезпеченні відкритого та прозорого методу в пошуках найкращих партнерів.

Програма, що впроваджується компанією–нерезидентом  FHI 360 за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), працює  в тісному контакті з муніципальними органами влади та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в чотирьох напрямках:

1. Вдосконалення судово-правової системи для ДПП. Програма проводить аналізи в юридичній сфері, бере участь у політичних дискусіях,  робить свій внесок  в  створення законопроектів і виступає за реформи, що сприяють розвитку ДПП на національному рівні. Все це робить ДПП більш прийнятним варіантом для фінансування інфраструктури, охорони здоров’я, освіти та комунальних послуг.

2. Підтримка діяльності національного уповноваженого органу з ДПП. Національний уповноважений орган з ДПП забезпечує підтримку місцевих органів влади, регіонів і центральних органів виконавчої влади, що здійснюють ДПП. Програма будує свій інституційний потенціал, розробляє інструменти для моніторингу ДПП та надає рекомендації щодо стратегічних питань.

3. Навчання та покращення інформаційної підтримки. Програма проводить практичні семінари та конференції з ДПП для державних посадових осіб, представників державного сектору, неурядових організацій та широкої громадськості. Крім того надається підтримка з питань стратегічних комунікацій для ДПП  з метою.

4. Розробка пілотних проектів ДПП. Програма служить як радник з підготовки і супроводу пілотних проектів ДПП по всій Україні. Ми надаємо підтримку і консультації на всіх етапах розвитку процесу ДПП, від створення концепції до укладання угоди. Програма має міцну репутацію нейтрального посередника між урядом, приватним сектором, неурядовими організаціями та громадськістю, що безперечно допоможе домогтись конкретних результатів.

Діяльність програми розвитку ДПП принесе користь всім українським громадянам за рахунок поліпшення сфер охорони здоров’я, освіти, розвитку галузі утилізації твердих відходів, транспорту. Запобігання змінам клімату та сприяння розвитку чистої енергетики є невід’ємною частиною діяльності програми ДПП.

Цей сайт став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе FHI 360. Зміст не обов’язково відображає точку зору USAID чи Уряду США.

Скачайте нашу брошуру (pdf)

Напишіть відгук