Яким чином приватний сектор може допомогти у вирішенні потреб внутрішньо переміщених осіб?

3 серпня 2015 року, м.Київ, Готель «Русь» – Програма розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку, провела  презентацію дослідження “Сприяння участі приватного сектора в гуманітарній допомозі і відновленні інфраструктури житла – засади для державно-приватного партнерства (ДПП)». Дослідження було підготовлено професором Вольфгангом Аманном, міжнародним консультантом з питань відновлення інфраструктури житла та соціального житла, за сприянням інформації, яка була отримана від багатьох місцевих зацікавлених осіб.

Під час заходу Вольфганг Аманн поділився із учасниками результатами роботи, зібраною інформацією та специфічними рекомендаціями концепцій рішень щодо будівництва та довгострокового користування житлом для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представив моделі забезпечення житлом у приватному секторі для ВПО. Ця інформація була отримана під час відвідання консультантом м.Київа, Харкова, Одеси та Дніпропетровська, а також під час спілкування с державними органами, приватним сектором та представниками громадського суспільства.

Презентація Вольфганга Аманна супроводжувалась окремим виступом та зауваженнями спеціально залученого українського юриста, фахівця із застосування державно-приватного партнерства в Україні – Наталії Доценко-Білоус.