Завдання 4:

Реалізація пілотних проектів ДПП

UkraineДопомога, що надається в рамках реалізації інших завдань Програми розвитку державно-приватного партнерства (далі – Програма), створює законодавчу базу та інституційний потенціал, необхідні для успішної реалізації проектів ДПП в Україні. Однак, Програма визнає, що відбір, підготовка, проведення прозорих конкурентних тендерів і реалізація фактичних проектів є важливим “каталізатором”, необхідним для розширення використання ДПП по всій країні.

Програма співпрацює з низкою муніципалітетів з питань розробки та реалізації пілотних проектів ДПП, які виступатимуть в якості прикладів для розвитку інших ДПП у ключових секторах, таких як:

  • Енергоефективність
  • Утилізація твердих відходів
  • Парки та зони відпочинку
  • Охорона здоров’я
  • Освіта
  • Електронне управління

Наша команда допомагає органам місцевого самоврядування у підготовці техніко-економічних обґрунтувань, тендерної документації, проектів договорів, а також у дотриманні правових процедур для проведення тендерів та укладання контрактів в рамках ДПП. Програма виступає в якості нейтрального посередника між місцевою владою, бізнесом, неурядовими організаціями та громадськістю з метою успішної реалізації ДПП.

Проекти, підготовлені Програмою, визначають необхідні критерії успіху для вирішення проблем, що є специфічними для України, та моделюючи процеси, необхідні для успішного залучення бізнесу з метою покращення надання комунальних послуг та розвитку інфраструктури.

Напишіть відгук