Наші Партнери


Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

usaid_logo_eng

Україна обіймає надзвичай важливе місце у заходах Уряду США, спрямованих на допомогу країнам колишнього СРСР у розбудові інститутів демократії, формуванні ринкової економіки та інтеграції до світових ринків. Загальна мета діяльності USAID в Україні – це сприяння побудові стабільної, демократичної та заможної країни. Для досягнення цієї мети Агентство налагоджує співпрацю з громадянами України, що покликана забезпечити їх ширшу участь у процесах врядування (які, у свою чергу, мають стати більш прозорими та підзвітними до цих громадян), гнучкий та витривалий розвиток економіки на широкій суспільній базі, поліпшення стану здоров’я населення та ефективнішу роботу медичної системи.


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

MOEDTМіністерство економічного розвитку і торгівлі є провідною установою в системі державних установ України та відповідає за реалізацію єдиної державної політики щодо національного та регіонального соціально-економічного розвитку та співпраці з Європейським Союзом.


Асоціація міст України

AUCАсоціація міст України (АМУ) була заснована в 1992 році. Її діяльність спрямована на реформування політичної системи, підтримку політики ринкових перетворень, розширення зв’язків між муніципалітетами за допомогою економічного співробітництва, захист муніципалітетів, що є її членами а також взаємодія з органами державної влади та неурядовими організаціями в справі перетворення України на країну з ринковою економікою. АМУ плідно працює для муніципалітетів, їх громад та для всього українського народу.


Фонд Східна Європа

EEF

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році. Місія Фонду – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами.


Київська школа економіки

KSI

Київська школа економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC), – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах. KSE провадить свою освітню діяльність за підтримки Уряду Швеції.


Інститут Вільяма Девідсона при Мічиганському університеті

WDI

Інститут Вільяма Девідсона –  це некомерційний навчально-дослідницький заклад, заснований при  Університеті штату Мічіган в 1992 році. Завдяки унікальній структурі, що об’єднує охорону здоров’я та базові дослідження, просвітницьку діяльність, співробітництво на місцях, розвиток консалтингових послуг, Інститут Вільяма Девідсона створює довгострокову перспективу для академічних установ, партнерських організацій та організацій-донорів, що діють в краінах з перехідною економікою.


Напишіть відгук