Транспорт

Інтенсивність дорожнього руху в Україні зросла в рази протягом останніх двох десятиліть. Але розвиток транспортної інфраструктури відстає. Дороги, спроектовані для набагато менш інтенсивного руху, намагаються пристосувати до різкого підвищення кількості автомобілів.  На тлі постійного зростання кількості автомобілів на душу населення та неефективного містобудування паркування в українських містах перетворилося на непосильне завдання.

Львів не є винятком. Водії в пошуках місця для паркування на його старих вузьких вуличках посилюють затори, погіршуючи таким чином життя як автомобілістам, так і пішоходам. Міська адміністрація визнає, що краще організовані платні місця для паркування могли б полегшити завантаженість доріг і забезпечити кошти, необхідні для будівництва та обслуговування додаткових місць для паркування.

В результаті P3DP підтримує Міську раду Львова в розробці першого в Україні проекту ДПП у сфері управління паркінгами стосовно будівництва багаторівневого підземного паркінгу. Це вимагатиме перегляду законодавства щодо паркування, ефективнішої реалізації, а також залучення приватного партнера для будівництва та управління цим паркінгом.

 

Напишіть відгук