Утилізація твердих відходів

BiogasПокращення утилізації твердих відходів (УТВ) – це одне з пріоритетних завдань для українського уряду. На додаток до покращення законодавства, пов’язаного з утилізацією відходів, уряд планує покращити процес збору, переробки та утилізації твердих відходів по всій країні. P3DP сприяє використанню ДПП в секторі утилізації відходів для скорочення витрат, покращення збору та переробки відходів, а також охорони здоров’я та навколишнього середовища.

P3DP співпрацює з Національною комісією з регулювання ринку комунальних послуг з метою встановлення раціональної, чіткої та послідовної методики встановлення тарифів на УТВ, що є дуже важливим фактором для успішної діяльності ДПП в процесі збору та утилізації твердих відходів.  Крім того, P3DP співпрацює з муніципалітетами з метою залучення приватного сектора до інших сфер стратегії УТВ.

ДПП можуть також зробити внесок у використання технології біогазу для генерування електроенергії зі звалищного газу. Така технологія може становити невід’ємний компонент збалансованої програми утилізації твердих відходів, яка підходить як для міських, так і для сільських районів. Цей підхід збільшує обсяги утилізації відходів, і в той же час забезпечує виробництво енергії та зменшення впливу на навколишнє середовище. P3DP співпрацює з муніципальними органами влади у Вінниці та Івано-Франківську для розвитку ДПП з метою розробки біогазової технології в рамках своїх відповідних систем утилізації відходів.

Напишіть відгук